

29 800 ₴/комплект
Дорогі клієнти раді повідомити про Акцію з 14.01.2022 по 25.02.2022г
При замовленні на другий товар знижка 50%
Доставка по всій Україні . Термін виготовлення 2 тижні.
Для консультацій та прорахунку пишіть : 096 300 3388 ( viber)
Монтаж і складання шафи купе у Вас вдома у зручний час нашими спеціалістами.
Повний супровід замовлення .
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий ассортимент моделей , будь-яке внутрішнє наповнення шафи купе розробляємо за Вашим бажанням.
Відмінна якість шафа купе. Внутрішня фурнітура BLUM(Австрія); корпус і фасад шафи ЛДСП Swisspann(асортимент кольорів декорів)
Шафа виготовляється з екологічних матеріалів . Продукція сертифікована ДСТУ ISO 9001 / ДСТУ ISO 14001 та має Сертифікат відповідності продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | кутовий |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | ЛДСП, УФ-друк на прозорій акрилі, Акрил матовий, Пластик глянсовий, Пластик матовий, Дзеркало, Комбіновані фасади |
| Зовнішня кутова консоль | є |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП покрита пластиком, МДФ, меблевий щит, скло, скло матове |
| Задня стінка | ХДФ |
| Декоративні елементи | МДФ, ламінована ДСП, пластик |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2300 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 530 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 3 шт. |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Стелаж для взуття | 6 шт. |
| Дошка для прасування | Так |
| Підставка для пилососа | Так |
| Підставка для праски | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Розсувна система | алюміній класична, перевірена часом не ламається і не виходить з ладу |
| Відповідність меблів ГОСТ , ДСТУ | ISO 9001:2015, ISO 14001 : 2015, ISO 45001:2019, ISO 28000:2008, Сертифікат відповідності на меблі, Санітарно гігієнічний висновок на меблі |
| Кріплення та монтаж шафи | шафа купе збирається з конфірматів і минификсов , задня стінка хдф кріпиться за допомогою саморізів |
| Консультація з технічних питань | отримати інформацію з технічних питань по телефону 0963003388 (безкоштовно) прорахуємо будь-який розмір, колір і матеріал |
| Екологічність меблів | виготовляється з якісних матеріалів за європейськими стандартами |
| Опора меблів | на регульованих металевих ніжках, при бажанні можна закривати цокольної найманій планкою |
| Надійність нашого інтернет-магазину | мінімальна передоплата, товар оплачується після отримання ,працюємо за договором , надаємо гарантію на товар 36 місяців |
| Збірка, монтаж | обговорюється на етапі укладання договору |
| Ящики шафи | використовується технологія відкривання ящиків без ручок з доводчиком ящиків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Горіх темний, Слонова кістка (ivory), Кремовий, Дуб вибілений, Венге, Горіх лісовий, Клен Світлий |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |