

35 000 ₴/комплект
Акція !!!
В наявності колір Білий шовк
ПОЄДНАННЯ ЯКІСНОГО МАТЕРІАЛА ТА ДЗЕРКАЛА ЗРОБИТЬ ВАШ ДИЗАЙН КІМНАТИ СТИЛЬНІШЕ ТА СУЧАСНІШЕ
Пишіть на вайбер : 096 300 3388
Прорахуємо вартість Вашої шафи купе під Ваші розміри..
Багато зразків наших робіт під замовлення (живі фото)
У виготовленні використовуємо тільки якісний матеріал та фурнітуру.
Доставка по всій Україні.
Монтаж та складання шафи купе у Вас вдома нашими працівниками.
Мінімальний аванс на виготовлення шафи купе - 10 % від вартості.
Як замовити шафу купе :
1. Вибираємо модель і нажимаємо кнопку Купити
2. Оформляємо замовлення
3. Вам приходить сповіщення про успішне замовлення
4. Менеджер звязується з Вами
5. Уточнюються всі деталі : розміри , колір , середина внутрішня шафи , фурнітура , враховуються Ваші побажання
6. Доставка шафи Вам додому
7. Складання шафи купе нашими спеціалістами або інструкція
Чекаємо Вашого замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 4 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | ЛДСП, Дзеркало |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Задня стінка | ХДФ |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2400 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 530 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 3 шт. |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Стелаж для взуття | 1 шт. |
| Дошка для прасування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |