

24 800 ₴
Купити шафу купе на замовлення онлайн в Textil-room.com - вигідно без переплат.
Низькі , реальні ціни.
Можливий виклик спеціаліста для замірів та підбір дизайну меблів( тільки м.Рівне, м.Луцьк, по Рівненській та Волинській областях)
По Україні прорахунок моделей,консультації через вайбер: 096 300 3388
Розрахунок при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий ассортимент моделей, кольорів шафи купе.
Відмінна якість шафи купе.
Безкоштовна консультація.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована, скло |
| Задня стінка | ХДФ |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1200 мм |
| Глибина шафи-купе | 580 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Висувний вішак для одягу | 2 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Стелаж для взуття | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу / Колір фасаду | Дуб крафт сірий/Дуб крафт сірий/Дзеркало |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |