
30 340 ₴/комплект
Акція !!!
кількість обмежена
Шафа купе Арканзас — за межами мрій
Найкращі напрямні Blum (Австрія) та преміальні матеріали дверей. Збільшена тривалість роботи механізмів шафа купе та ящиків. Шафа купе Арканзас буде оригінальним предметом інтер'єру. Чудова комплектація дає змогу повноцінно завантажити одяг, взуття та предмети повсякденного споживання. Ваше життя стане ще зручнішим.
Досконалість кольорів шафа купе Арканзас
Кожен із наданих кольорів шафі купе Арканзас досконалий. Ви отримуєте чудово виготовлену й акуратно зроблена шафа купе в балансі сучасності, витонченості, преміального стилю та краси.
Основна частина
Основна частина корпусу зроблена з екологічної деревно-стружкової плити класу E1 і задньої стінки білого кольору деревинно-волокнистої плити високої щільності. що дає шафі додаткового візуального освітлення всередині.
Фасад дверей — сучасний стиль
Фасад дверей покритий ламінатом, який може найкращим чином протистоїть подряпинам, а також захищає від будь-якого пошкодження в процесі експлуатації. Сучасна технологія виробництва дверей має колосальний запас яскравості кольору та не блякне на сонці. Ви зможете насолоджуватися ідеальним кольором шафи купе Арканзас.
Ящики найкращої якості
Блок ящиків Blum (Австрія) з плавними довідниками зроблений за сучасними технологіями із міцної сталі. Такі якісні механізми дадуть Вам змогу користуватися без зусиль. Ящики зроблені без ручок і Вам навіть захочеться знову їх відкрити.
Плавність роботи розсувної системи Арканзас
Розсувна система зроблена з первинного алюмінію міцного та надійного. У ньому немає домішок, які порушують структуру металу та роблять його крихкішим. Товщина анодованого покриття відповідає євростандартам.
Ціна за шафу в повній комплектації ( корпус шафи, двері, дзеркало, ящики, задня стінка) — все входить
доставка меблів у будь-який населений пункт України.
Оплата після отримання мінімального авансу 30%
Збирання фахівцями компанії або інструкція
Замовляйте шафу купе без переплат від виробника
096 300 3388 ( Viber)
Як замовити шафу купе:
1/ натискаємо кнопку Купити й оформляємо замовлення
2/ Вам приходить повідомлення про замовлення
3/ меблева компанія зв'язується з Вами
4/ уточнюються всі деталі: розміри, наповнення всередині шафи, колір тощо.
Чекаємо Вашого замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | ЛДСП |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Висота | 2200 м |
| Ширина | 1800.0 |
| Глибина | 600 мм |
| Тип фасаду шафи | купе (розсувний) |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішній стороні фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП+Дзеркало |
| Задня стінка | ХДФ |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1800 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 530 мм |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 3 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Стелаж для взуття | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Надійність | працюємо за договором , надаємо гарантію на товар 36 місяців |
| Консультація по технічним характеристикам | отримати інформацію з технічних питань по телефону 0963003388 (безкоштовно) |
| Відповідність ГОСТ, ДСТУ | ISO 9001:2015, ISO 14001 : 2015, ISO 45001:2019, ISO 28000:2008, Сертифікат відповідності на меблі, Санітарно гігієнічний висновок на меблі |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Фасади | ЛДСП в алюмінієвому профілі, дзеркало |
| Ніжки | пластик, метал |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Да |
| Обладнання напрямних довідниками | Да |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |