









8 280 ₴
Є можливість змінити колір та розміри, розташування тумби праворуч чи ліворуч!!!
Письмовий стіл «Бруніко» Modern вражає сучасним дизайном і в той же час може похвалитися продуманою конструкцією. В столі є місце для комп'ютера та його аксесуарів. У той же час у столі достатньо місця для зберігання речей: з лівого боку вбудований блок шухляд ,а справа відкриті поличики де є місце для безлічі особистих речей. Це означає, що на столі організовано місце для зберігання речей і все можна розмістити в межах легкої досяжності.
Сучасний і непідвладний часу дизайн столу гармонійно впишеться в будь-яку кімнату, будь то вітальня, спальня чи офіс.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Деталі:
стіл виготовлений із високоякісного ЛДСП, що надає йому стійкості та тривалого терміну служби, поверхні стійкі до подряпин.
ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
зліва місткий блок з трьох шухляд та телескопічних направляючих
справа розміщені відкриті полички, які підійдуть для розміщення книг чи аксесуарів
сучасний блок шухляд без ручок , що полегшує підбір до інших меблів в кімнаті
для забезпечення міцності столу він облаштований поперечною планкою , що надає йому можливість більшого навантаження, унеможливлює шатання столу та надає жорсткості конструкцї
Габаритні розміри:
Колір: Білий Еліт
Матеріал: ЛДСП 18 мм
Напрямні: телескопічні ДС Польща
Доставка та зборка:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з узгодженням)
Умови доставки: розібранний(тумба зібрана)
Інструкція по збірці: в комплект входить легка та зрозуміла інструкція для збирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Форма | Прямий |