









27 600 ₴/комплект
Шафа купе Арканзас — за межами мрій
Найкращі напрямні та ролики, преміальні матеріали дверей. Збільшена тривалість роботи механізмів шафа купе та ящиків. Шафа купе Арканзас буде оригінальним предметом інтер'єру. Чудова комплектація дає змогу повноцінно завантажити одяг, взуття та предмети повсякденного споживання. Ваше життя стане ще зручнішим.
Досконалість кольорів шафа купе Арканзас
Кожен із наданих кольорів шафі купе Арканзас досконалий. Ви отримуєте чудово виготовлену й акуратно зроблена шафа купе в балансі сучасності, витонченості, преміального стилю та краси.
Основна частина
Основна частина корпусу зроблена з екологічної деревинно-стружкової плити класу E1 і задньої стінки білого кольору деревинно-волокнистої плити високої щільності. що дає шафі додаткового візуального освітлення всередині.
Фасад дверей — сучасний стиль
Фасад дверей покритий ультрафіолетовою фарбою, яка здатна найкраще протистояти подряпинам, а також захищати від будь-якого пошкодження в процесі експлуатації. Сучасна технологія виробництва дверей має колосальний запас яскравості кольору та не блякне на сонці. Ви зможете насолоджуватися ідеальним кольором шафи Арканзас.
Ящики найкращої якості
Блок ящиків Blum з плавним довідником зроблений за сучасними технологіями із міцної й екологічно чистої сталі. Такі якісні механізми дадуть Вам змогу користуватися без зусиль. Шухляди зроблені без ручок і Вам навіть захочеться знову їх відкрити.
Плавність роботи розсувної системи Арканзас
Розсувна система зроблена з первинного алюмінію міцного та надійного. У ньому немає домішок, які порушують структуру металу та роблять його крихкішим. Товщина анодованого покриття відповідає євростандартам.
ЯК ЗАМОГАТИ шафу купе:
1/ натискаємо кнопку Купити й оформляємо замовлення
2/ Вам приходить повідомлення про замовлення
3/обробна компанія зв'язується з Вами
4/ уточнюються всі деталі: розміри, внутрішнє наповнення, колір тощо...
5/доставка та складка шафи купе у Вас вдома
Чекаємо Вашого замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | Пластик глянсовий, Дзеркало, Комбіновані фасади |
| Зовнішня кутова консоль | не передбачена |
| Декоративне підсвічування | не передбачена |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | пластик, МДФ покритий пластиком |
| Задня стінка | ХДФ |
| Декоративні елементи | пластик |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2000 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 530 мм |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Стелаж для взуття | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий емаль, Білий |
| Полки для білизни (білизняний відділ) | Так |