








6 920 ₴
Стіл має привабливу форму та красивий дизайн, що дозволяє комбінувати його з вашим меблевим стилем. Підходить дітям адже він поєднує у собі письмовий і ігровий функціонал. Стіл містить поличку під стільницею та над відділенням для системного блоку. Кріс стане відмінним доповненням вашої кімнати.
Тримайте робочі матеріали під рукою за допомогою цього компактного комп'ютерного столу для домашнього офісу. Цей стіл складається з стільниці, полички під стильницею, поличкою для системного блоку, та відділення ще додаткової невеличкої полички.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
|
Матеріал |
ЛДСП |
|
Колір |
Білий |
|
Ширина |
850 мм |
|
Глибина |
450 мм |
|
Висота |
750 мм |
Деталі:
3 полички для зберігання забезпечують достатньо місця для зберігання , книг чи канцелярсього приладдя, а також місце для системного блоку
має невелику велику робочу поверхню, та дуже компактні розміри що дозволить розмістити стіл навіть в саму маленьку кімнату.
незалежно від того, чи використовуєте ви цей стіл у домашньому офісі чи під рукоділлям, вам сподобається його унікальний дизайн і виняткові функції.
цей стіл зберігає всі ваші необхідні речі під рукою, але також зберігає ваше робоче місце охайним
стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
Гарантія: 5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Новою Поштою на відділення або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 850 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 850 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |