-21%








630 ₴/пог.м
500 ₴/пог.м
Валенсія - вражаючий дизайн своєю вишуканістю, досить гарно вписуються в класичних інтер'єрах.
Можна використовувати як самостійно так і комбінувати з іншими колекціями.
Догляд:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення тканини | Гардинна, Для подушок, Оббивна, Порт'єрна |
| Вид натуральної тканини | Мінерального походження |
| Тип сировини | Змішане |
| Вид хімічної тканини | Синтетична |
| Тканина | Жаккард |
| Склад | 100% ПЕС |
| Колір | Коричневий |
| Вид пряжі | Апаратна |
| Обробка тканини | Машинна вишивка |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1450 мм |
| Довжина | 50 м |
| Огнезащитность | Ні |
| Тип малюнка | Вензель, Квіти |
| Кольоростійкість | 8 |
| Зносостійкість по тесту Martindale (циклів) | 35000 |
| Властивості тканини | |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Ні |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Практично безусадкова |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Світлонепроникність | Так |
| Пилонепроникність | Так |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Мішок |
| Кількість метрів в упаковці | 50 |
| Висота упаковки | 145 мм |
| Вага упаковки | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електричність | Ні |