



6 150 ₴
Стелаж виставковий для бібліотеки Колібрі - це стильна книжкова полиця , залучає дітей до активного читання та сприяє самостійному прийняттю рішень, цікавий дизайн привертає увагу
Габаритні розміри :
Матеріал: ЛДСП 18 мм
Колір: Білий/Зелений
Доставка та зборка:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з узгодженням)
Умови доставки: розібранний
Інструкція по збірці: в комплект входить інструкція для збирання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Захід Меблі |
| Функціональне призначення | Для навчальних посібників |
| Кількість секцій | 5 |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1100 мм |