









8 280 ₴
Стіл шкільний письмовий Бруніко Люкс Дуб Сонома є прекрасним доповненням кімнати школяра, який проводить за ним багато часу. Даний стіл спроектований так, що забезпечує належні умови для навчання та роботи.
Його функціональність базується на містких 3 висувних шухлядах і відкритих поличках, що ідеально підходять для зберігання всього необхідного шкільного приладдя.
В шухлядах можна розмістити багато речей шкільних та особистих. На полиці справа можна поставити підручники, книги, папки ,так як висота столу дозволяє це зробити.
Глибина кришки столу 600 мм, що дає змогу поставити ноутбук чи комп'ютер , що є вже необхідністю для сучасного школяра.
Система без ручок надзвичайно комфортна і додатково підкреслює його сучасний характер. Завдяки компактності стіл стане не тільки практичним, але й привабливим доповненням до будь-якої дитячої кімнати, сприяючи зосередженості та ефективності при виконанні шкільних обов'язків чи домашніх справ.
Шухляди встановлені на телескопічних напрямних забезпечують плавне висування та легкий доступ до речей, що зберігаються.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Особливості:
легко збирається і готовий до використання в одну мить.
ідеальне місце для навчання
фасади без ручок
3 місткі, високі шухляди зліва і відкритий стелаж справа під стільницею
функціональність
простий і сучасний дизайн
створює комфортний робочий простір
гладкі сторони
легка збірка
інструкція по збірці в упаковці
Український виробник
Характеристики:
|
Матеріал |
ЛДСП |
|
Колір |
Дуб Сонома |
|
Ширина |
1200 мм |
|
Глибина |
600 мм |
|
Висота без надставки |
750 мм |
|
Товщина плити |
18 мм |
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка кур'єром додому або на відділення Новой Пошти!!!
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний (тумби зібрані)
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Щоб надовго зберегти привабливий зовнішній вигляд меблів, достатньо дотримуватися таких ключових рекомендацій:
не використовувати соду та інші абразивні речовини — вони залишають подряпини на гладкій поверхні матеріалу;
уникати контакту меблів з агресивними засобами, що містять кислоту або ацетон;
обробляти поверхню тільки м'якою тканиною без ворсу або серветкою з мікрофібри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
| Полки | ламінована ДСП |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип мебели | стіл письмовий |
| Товщина | 18 мм |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Наявність шухляди для клавіатури | False |
| Розкладний стіл | False |
| Регулювання висоти | False |
| Колір | Дуб сонома |
| Форма | Прямий |