




8 580 ₴
Письмовий стіл Бергамо – це більше ніж просто функціональний предмет меблів на робочому місці.
Наш дизайнерський стіл стане чудовим доповненням до дизайну вашого інтер'єру. Простий та сучасний дизайн пропонує достатньо місця для комп'ютера, монітора, принтеру, канцелярського приладдя чи документів. Дві місткі шухляди на телескопічних напрямних.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Антрацит/Тахо |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Висота без надставки | 750 мм |
| Висота з надставкой | 1120 мм |
Деталі:
Гарантія:
5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової пошти або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Висота | 1120 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1040 мм |
| Глибина стільниці | 610 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Антрацит |