






7 000 ₴
Сучасний письмовий стіл лофт Альба з великою стільницею та полицею з дверцятами. У цьому практичному столі достатньо місця для зберігання письмового та офісного приладдя. Папки також знайдуть своє місце і завжди будуть під рукою. Білий дизайн чудово вписується у будь-який стиль інтер'єру.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1370 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота без надставки | 750 мм |
| Висота з надставкой | 1500 мм |
Деталі:
Гарантія: 5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової пошти або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1370 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1370 мм |
| Глибина стільниці | 520 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Форма | Прямий |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Вбудований стелаж | Так |