





5 000 ₴
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Білий
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
Cтіл відправляється у розібаному вигляді додається інструкці по зюірці
Оплата при отриманні після огляду меблів.
Авансовий платіж на доставку.
Робимо індивідуально по розмірам замовника.
Великий вибір кольорів та фурнітури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1170 мм |
| Глибина | 729 мм |
| Висота | 735 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1170 мм |
| Глибина стільниці | 729 мм |
| Висота від підлоги | 735 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |