Подарунок

4 570 ₴
Сучасний письмовий стіл Маріо - високофункціональний стіл складається з мінімальної кількості елементів, що допомагає уникнути захаращення простору.
Стіл дуже зручний в використанні. Має одну відкриту поличку и також ще дві за дверцями. Зверніть увагу хорошу якість ручок, які красиво компонують з багатьма кольорами.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Білий/Дуб Сонома/Антрацит |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
Деталі:
Гарантія:
5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової пошти або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Антрацит |
| Форма | Прямий |
| Вбудований стелаж | Так |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл письмовий Маріо Білий/Дуб Сонома/Антрацит 1200 мм»