



11 620 ₴
Комод з робочою зоною практичне рішення для дитячих кімнат.
Практично та стильно, багато простору, місткі 6 шухляд.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Венге
Габаритні розміри:
Доступні для замовлення інші кольори
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ящиками, Без ручок |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 200 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 75 см |
| Вага | 75 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге |
| Довжина | 2000 мм |
| Форма | Прямий |
| Повне висування ящика | Так |