Подарунок







7 430 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Венге темний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Форма | Прямий |
| Наявність шухляди для клавіатури | Так |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Комп'ютерний стіл Бул з надбудовою Венге»



790 ₴
Чашка Лара