



7 850 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 142 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 154 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 720 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 154 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 142 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 154 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |