






9 290 ₴
Є можливість змінити колір та розміри, розташування стелажу праворуч чи ліворуч!!!
Стіл для рукоділля Форс Modern допоможе вам організувати місце для рукоділля саме там, де воно вам потрібно, завдяки своїй компактній та місткій конструкції і стелажем для зберігання. Ідеальне рішення для ваших рукодільних матеріалів або як робочий стіл для дому та варіант зберігання, що дозволяє максимально використовувати невеликий простір.
Даний стіл для рукоділля пропонує максимальні можливості для зберігання завдяки 12 містким відкритим поличкам для зберігання, що забезпечує легкий доступ до речей, якими ви користуєтеся найчастіше. Використовуйте стіл як окремий предмет або поєднуйте його з іншими меблями у вашій кімнаті, щоб упорядкувати та створити ідеальне рішення для зберігання в кожній частині вашого дому.
Особливості:
12 секцій для зберігання забезпечують достатньо місця для зберігання приладдя для рукоділля, книг чи канцелярсього приладдя.
має не тільки велику робочу поверхню, але також пропонує багато місця для зберігання, щоб упорядкувати будь-яку кімнату.
незалежно від того, чи використовуєте ви цей стіл у домашньому офісі чи під рукоділлям, вам сподобається його унікальний дизайн і виняткові функції.
цей стіл зберігає всі ваші необхідні речі під рукою, але також зберігає ваше робоче місце охайним
компактний розмір підходить для невеликих кімнат
стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
РОЗМІРИ:
Колір: Біле Дерево
Матеріал: ЛДСП 18 мм
Доставка та зборка:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з узгодженням)
Умови доставки: розібранний(тумба зібрана)
Інструкція по збірці: в комплект входить легка та зрозуміла інструкція для збирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Шафа-пенал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |