









9 710 ₴
Сучасний ігровий стіл «Пабіс»l з підсвіткою, що змінює колір, приверне увагу у вашому домі. Чіткі лінії, висока якість виготовлення та атмосферне освітлення створюють зовнішній вигляд цього ігрового столу.
Він має місце зберігання віжкриті полички, місце для системного блоку та надбудову для моніторів. В цьому столі можна зберігати як робочі документи, так і ігрове обладнання.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота без надставки | 710 мм |
| Висота з надставкой | 864 мм |
Деталі:
Підставка для монітору на якій ви можете легко використовувати 2 монітори для роботи або ігор
Простір під столом забезпечує достатню свободу рухів вашим ногам
Комп’ютерний стіл укомплектований: підставкою для монітора, та відкритими поличками, що дозволяє організувати роботу та легко дістати часто використовувані предмети.
Гарантія: 5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка : на відділення Нової пошти або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 864 мм |
| Вага | 43 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Ширина паковання | 600 мм |
| Довжина паковання | 1350 мм |
| Висота паковання | 25 мм |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Вікова група | Від 10 років |
| Форма | Прямий |
| Вбудований стелаж | Ні |