





10 290 ₴
Цей Стіл Грей допоможе вам створити комфортне середовище для навчання чи роботи, а також додасть порядку та функціональності. Його поверхня слугуватиме не лише опорою, але й дозволить мати ресурси під рукою, щоб полегшити виконання завдань.
Його можна розташувати в спальні, офісі або іншому місці, яке ви хочете присвятити домашньому офісу або навчанню. У той час як у верхній частині можна розмістити комп’ютер та інші важливі предмети, бічні ніші дозволяють іншим предметам завжди бути під рукою. Не забуваючи, що він також має 2 висувні ящики, щоб упорядкувати інші предмети!
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
|
Матеріал |
ЛДСП |
|
Колір |
Білий |
|
Ширина |
1360 мм |
|
Глибина |
550 мм |
|
Висота без надставки |
750 мм |
|
Висота з надставкой |
1380 мм |
Деталі:
6 секцій для зберігання забезпечують достатньо місця для зберігання приладдя для рукоділля, книг чи канцелярсього приладдя.
2 шухляди на телескопічних напрямних;
має не тільки велику робочу поверхню, але також пропонує багато місця для зберігання, щоб упорядкувати будь-яку кімнату.
незалежно від того, чи використовуєте ви цей стіл у домашньому офісі чи під рукоділлям, вам сподобається його унікальний дизайн і виняткові функції.
цей стіл зберігає всі ваші необхідні речі під рукою, але також зберігає ваше робоче місце охайним
стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
Гарантія: 5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Новою Поштою на відділення або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1360 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1380 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1150 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Полки | ламінована ДСП |
| Форма | Прямий |
| Вбудований стелаж | Так |