







7 070 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1220 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 1456 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямий |