



10 560 ₴
Стіл з комодом практичне рішення для Вашої кімнати. Стильний дизайн, практичність та надзвичайна місткість завдяки 6 шухлядам. Стіл має міцну конструкцію, тому що виготовлений з високоякісного ЛДСП, що стійкий у використанні та легкий щодо прибирання
Матеріал: ЛДСП
Колір: Антрацит
Габаритні розміри:
Доступні для замовлення інші кольори !
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 180 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 75 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
| Довжина | 2000 мм |
| Форма | Прямий |
| Повне висування ящика | Так |