


3 280 ₴
Маленькі навісні полиці дозволять ефективно використовувати простір.
Розміри :
Плита ламінована ДСП Аляска Біла ,Тиснення PM , пластикова окантовка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 220 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |