


2 810 ₴
Підвісна Настінна полиця Нора забезпечує багато місця для зберігання книг та інших декоративних елементів. Деякі відділення спроектовані без задньої стінки, тому текстура стіни стає частиною зовнішнього вигляду. Високоякісна полиця виготовлена з міцного матеріалу.
Підійде для кабінету або передпокою, гарно буде доповнювати компютерний стіл
Знаки якості:

Особливості:
багато місця для зберігання книг, рамок для фотографій, посуду, рослин, декоративних елементів.
4 секції для зберігання
виготовлена із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду)
. Вважається безпечною для здоров'я, і саме з таких плит повинні виготовлятися меблі для дитячих кімнат.
сертифікований ISO 9001, ISO 14001.
Габаритні розміри стелажу:
Колір: ЛДСП Дуб Тахо/Антрацит
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та збирання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція зі збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!
Інструкція з догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим як використовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Антрацит |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 530 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 195 мм |
| Кількість полиць | 4 шт. |