





3 780 ₴
Вази, фотографії та інші елементи декору можна гарно подати на полиці "Ванесса". Полиця виготовлена з міцного ЛДСП і тому стійка. Ваш новий предмет витримує до 5 кілограмів.
Поличка "Ванесса" - естетика сучасного стилю стримана і випромінює просту елегантність. Зберігаючи меблі у світлих тонах і поєднання з деревоподібним матеріалом. роблячи акцент на найголовнішому, ви підкреслюєте красу мінімалізму.
Знаки якості:

Особливості:
Габаритні розміри стелажу:
Колір: ЛДСП Дуб Сонома/Білий
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та збирання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція зі збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!
Інструкція з догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим як використовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Виробник | Захід Меблі |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 700 мм |
| Глибина полиці | 230 мм |
| Висота полиці | 1210 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП, фанера |