-32%


400 ₴/пог.м
270 ₴/пог.м
М'який, приємний за тактильними властивостями, зносостійкий та привабливий на вигляд. Практичний як найкраще підійде для оббивки м'якої меблевої продукції (ліжко, крісло, диван, стілець, пуф, безкаркасні меблі, подушка), яка при належному догляді буде естетично виглядати не один рік. Цей матеріал органічно впишеться в інтер'єри .
Догляд:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид натуральної тканини | Мінерального походження |
| Вид пряжі | Апаратна |
| Вид хімічної тканини | Штучна |
| Довжина | 50 м |
| Зносостійкість по тесту Martindale (циклів) | 300000 |
| Призначення тканини | Оббивна, Для подушок, Для чохлів |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Тип малюнка | Однотон |
| Тип сировини | Змішане |
| Тканина | Велюр |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Колір | Бежевий |
| Кольоростійкість | 8 |
| Ширина тканини | 145 мм |
| Упаковка сировини | |
| Вага упаковки | 45 кг |
| Довжина упаковки | 1450 мм |
| Кількість метрів в упаковці | 50 |
| Упаковка | Мішок |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Властивості тканини | |
| Водотривкість тканини | Ні |
| Повітропроникність | Так |
| Гігроскопічність | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Пилонепроникність | Так |
| Світлонепроникність | Так |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Еластичність тканини | Висока |
| Електризованість | Ні |