-21%







630 ₴/пог.м
500 ₴/пог.м
Валенсія - вражаючий дизайн своєю вишуканістю, досить гарно вписуються в класичних інтер'єрах.
Можна використовувати як самостійно так і комбінувати з іншими колекціями.
Догляд:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пряжі | Апаратна |
| Вид хімічної тканини | Синтетична |
| Довжина | 50 м |
| Зносостійкість по тесту Martindale (циклів) | 35000 |
| Призначення тканини | Гардинна, Для подушок, Оббивна, Порт'єрна |
| Обробка тканини | Машинна вишивка |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Склад | 101% ПЕС |
| Тканина | Жаккард |
| Колір | Бежевий |
| Кольоростійкість | 8 |
| Ширина тканини | 1450 мм |
| Упаковка сировини | |
| Вага упаковки | 40 кг |
| Висота упаковки | 145 мм |
| Кількість метрів в упаковці | 50 |
| Упаковка | Мішок |
| Властивості тканини | |
| Повітропроникність | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Пилонепроникність | Так |
| Світлонепроникність | Так |
| Усадка тканини | Практично безусадкова |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Еластичність тканини | Середня |