




5 590 ₴
Тумба для взуття Соната - зручний і багатофункціональний атрибут передпокою допоможе утримувати взуття в порядку. Тумба для взуття приваблює простотою, лаконічністю, прямими лініями, правильними геометричними формами та мінімум декоративного оформлення. Виготовляється із матеріалів високої якості
Матеріал: ЛДСП
Колір: Білий
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 900 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |