Подарунок


5 430 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл комп'ютерний вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | мобільний і стаціонарний |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 42 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 500 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 1000 мм |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл комп'ютерний, письмовий стіл універсальний на 3 шуфляди Рустер»

790 ₴
Чашка Лара