Подарунок





8 280 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл коп'ютерний вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1090 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Висота | 756 мм |
| Вага | 38 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1090 мм |
| Глибина стільниці | 485 мм |
| Висота від підлоги | 756 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл комп'ютерний з тумбою на 3 шуфляди без ручок та 1 велика Монблан»

790 ₴
Чашка Лара