Подарунок


7 850 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 154 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 142 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 154 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 720 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 154 мм |
| Висота столу | 142 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл Ванкувер»

790 ₴
Чашка Лара