Подарунок



6 430 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1250 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1250 мм |
| Висота столу | 755 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Письмовий стіл для школяра Роял»

790 ₴
Чашка Лара