Подарунок5 430 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 750 м |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина: | 1200 |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Опори | ламінована ДСП |
| Вага | 30 кг |
| Висота від підлоги | 750 мм |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл для молоді Моріс»

790 ₴
Чашка Лара