




9 870 ₴
Матеріал: ЛДСП
Колір: Лате
Кількість ящиків: 3 шт
Напрямні: телескопічні
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір і розміри!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кутова |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ліва сторона | 1200 мм |
| Довжина права сторона | 1300 мм |