







12 850 ₴
Надайте елегантний шарм своєму кабінету за допомогою цього елегантного та сучасного кутового столу Леон Сlassical! Виготовлений із високоякісного екологічного матеріалу, що характеризується міцністю.
Стіл має два відділення та шість ящиків, у яких достатньо місця для зберігання речей. Ви можете використовувати його для зберігання робочих матеріалів, таких як книги, папки та інші корисні предмети в межах легкої досяжності.
Опис столу:
стіл кутовий Леон classical можна виготовити в інших кольорах ;
дві тумби шириною 350 мм та глибиною 4450 мм, в кожній по три шухляди на телескопічних направляючих GTV
сучасний блок шухляд без ручок , що полегшує підбір до інших меблів в кімнаті
виріз в кришці на місці сидіння дозволяє повністю класти руки на стіл, що значно знижує навантаження на суглоби та запобігає затерпанню рук.
велика робоча поверхня з великою кількістю місця для зберігання
розміри (Ш/В/Г): Стіл: ліва1500, права 1500 мм x 75 x 60 см
· Відкрийте для себе універсальний кутовий стіл Леон Сlassical - ідеальне доповнення до вашого домашнього офісу. Завдяки унікальній двосторонній стільниці, цей стіл дозволяє гнучко адаптувати його до дизайну вашої кімнати. Оптимізуйте свій робочий простір за допомогою кутового столу Леон Сlassical — предмета меблів, що поєднує стиль, функціональність і адаптованість.



Доступний у п'яти привабливих поєднаннях кольорів: кожен знайде щось для себе. Кутовий письмовий стіл Леон classical
органічно вписується у будь-який стиль життя.
Колір: Антрацит
Матеріал: ЛДСП 18 мм
Напрямні: телескопічні GTV
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка:
Доставка здійснюється транспортною компанією Нова Пошта.
Збірка:
Стіл надійно запакований. Інструкція зі збирання додається разом зі столом з докладним описом збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція з догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Колір | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кутова |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові), Тандембокси |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| ліва сторона | 1500 мм |
| права сторона | 1500 мм |
| глубина стільниці | 600 мм |