Подарунок




10 710 ₴
Матеріал: ЛДСП
Колір: Чорний
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Стіл ігровий кутовий Апгрейд Чорний»