Подарунок





10 710 ₴
Матеріал: ЛДСП
Колір: Антрацит/Білий
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 1300 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Стіл ігровий кутовий Апгрейд Комбі 2»