









8 200 ₴
Письмовий стіл "Піксель" – це сучасне та ергономічне робоче місце, яке ідеально підійде для домашнього офісу, навчання або творчості. Стіл створений з урахуванням потреб користувача, поєднуючи в собі стиль, міцність та функціональність.
Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 770 мм |
Столешня:
Висота столу:
Тумба :
Опора :
Переваги столу "Піксель":
Колірні рішення:
Стіл доступний у різних кольорах, що дозволяє підібрати модель під ваш інтер’єр.
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта
Умови доставки: частково розібраний , тумба в зборі , потрібно зібрати кришку столу та закріпити опору
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
Письмовий стіл "Піксель" – це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якість та стиль у своєму робочому просторі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |