



10 560 ₴
Комод з робочою зоною практичне рішення для дитячих, спальних кімнат.
Практично та стильно, багато простору, місткі 6 шухляд.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Алюмінй
Габаритні розміри:
Доступні для замовлення інші кольори
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Колір | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 55 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 2000 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина комода | 45 см |
| Ніжки | ЛДСП |
| Тип опор | Цоколь |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ширина комода | 200 см |
| Висота комода | 75 см |
| Форма фасаду | прямий |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |