




8 280 ₴
Практичне робоче місце, з великою кількістю шухляд.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Антрацит
Кількість шухляд: 1 шт
Дверка : 1 шт
Направляючі: роликові
Надставка: є
Габаритні розміри:
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 48 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |