








18 280 ₴
Доставка по всій Україні. Термін виготовлення 1-2тижні.
Для консультацій та прорахунку пишіть або дзвоніть : 096 300 3388 ( viber)
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий асортимент моделей
Відмінна якість столу. Корпус і фасад стола виготовлений з ЛДСП Swisspann(асортимент кольорів декорів)
Комп'ютерний стіл виготовляється з екологічних матеріалів. Продукція сертифікована ДСТУ ISO 9001 / ДСТУ ISO 14001 та має Сертифікат Відповідності продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Білий, Сірий, Дуб молочний |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 1200 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Вага | 80 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Наявність підставки під системний блок | стаціонарна |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина стола | 1300 мм |
| Глибина столу | 1200 мм |
| Наявність шухляди для клавіатури | Да |