Подарунок







12 210 ₴
Стол Мортіс пристосований для широкого використання. Слугує ігровим, компютерним та письмовим столом. Ці всі функції забезпечує обдумана форма та декор.
Присутня підсвітка, що дозволяє зробити стіл ще більш красивим. Світлодіодна стрічка RGB з дистанційним керуванням, з різними режимами.А особлива форма тримає вашу спину і руки таким чином, щоб ви не відчували дискомфорту. Стіл стане хорошим доповненням до вашої кімнати.
Піднята полиця для кращої позиції під час ігор (місткість для 3 моніторів ПК).
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 1780 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Висота без надставки | 785мм |
| Висота з надставкой | 930 мм |
Деталі:
Гарантія:
5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта на відділення або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1780 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Висота | 930 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1780 мм |
| Глибина стільниці | 670 мм |
| Висота від підлоги | 785 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Підсвічування | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Геймерський, компютерний стіл Мортіс з підсвіткою»