





10 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1360 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1380 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1150 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |