







14 000 ₴
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Білий
Габаритні розміри:
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
Cтіл відправляється у розібаному вигляді додається інструкці по зюірці
Оплата при отриманні після огляду меблів.
Авансовий платіж на доставку.
Робимо індивідуально по розмірам замовника.
Великий вибір кольорів та фурнітури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1960 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 70 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1960 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 720 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові, Телескопічні (кулькові), Тандембокси |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 720 мм |
| Глибина столу | 500 мм |