Подарунок







14 999 ₴
Наш стіл на 30% збільшує продуктивність та створює комфорт при грі чи навчанні.
Є можливість змінити розміри та колір столу.
Стіл письмовий Ювентус, колір білий. Стіл комплектується товстою стільницею 36мм та двома тумбами під стільницю з п'ятьма висувними шухлядами у кожній тумбі.
Не можна нехтувати практичністю, а з іншого – комп'ютерний стіл повинен адаптуватися до стилю будинку. Цей столик має ненав'язливий вигляд. Стіл в білому кольорі з шухлядами залишає місце для інших меблів. Сучасні врізні ручки, та шухляди на телескопічних напрямних.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 730 мм |
Деталі:
Гарантія:
36 місцяів від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової пошти або до будинку
Умови доставки: частково зібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 10 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 36 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 65 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл комп'ютерний Ювентус»