






5 500 ₴
Стіл комп'ютерний Ювентус завдяки функціональному дизайну та відкритим полицям не тільки пропонує достатньо місця для зберігання всіх важливих документів , але також заощаджує місце та ідеально підходить для невеликих приміщень.
Поєднання полиць та робочої поверхні робить цей стіл універсальним предметом меблів, який можна легко поєднувати з іншими меблями. Переконайтеся, як цей стіл виводить ваш домашній офіс на новий рівень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |