Подарунок







9 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1250 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Компютерний стіл з LED підсвіткою Комбо Захід Mеблі»