Подарунок





9 800 ₴
Місткий, просторний та зручний комп'ютерний стіл Юккі в розмірі Maxi для любителів великих зручних столів.
Будь то комп'ютерний стіл, стіл для ПК або офісний стіл — цей сучасний стіл пропонує достатньо місця для зберігання всіх важливих аксесуарів завдяки відкритим і закритим місцям для зберігання.
Вбудована полиця для системного блоку та надбудова для монітора чудово доповнюють технічне оснащення.Ігровий стіл Юккі MAXI не тільки функціональний, а й візуально привабливий.
Знаки якості:

Характеристики:
Матеріал : ЛДСП
Колір: Дуб Тахо з Чорною крайкою
Напрямні: телескопічні
Габаритні розміри:
Особливості:
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція зі збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію збирання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 18 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | фігурна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл комп'ютерний Юккі MAXI Дуб Тахо з Чорною крайкою (L =1800 мм)»