Подарунок





6 500 ₴
Ви працюєте вдома чи навчаєтесь, чи просто хочете швидко оновити свій інтер'єр. Основою для цього стане правильний комп'ютерний стіл.
З нашими комп'ютерними столом Банні ви зможете створити ідеальний робочий простір у себе вдома. У нашому асортименті ви знайдете відповідний колір та розміри.
Особливим доповненням цього столу є світодіодне освітлення (RGB підсвітка) яке входить до комплекту, що просто чудово виглядає і створює ідеальну атмосферу.
Надбудова над столом створює додаткове місце для монітору , який ви розмістите вище , що зручно для осанки, а також економії робочої поверхні, де можна ще розмістити безліч речей.
Стіл Банні має містку шухляду на телескопічних направляючих, що допомагає закриватися плавно та безшумно. Дві відкриті полички , дозволять розмістити багато аксесуарів, книг та канцелярського приладдя.
Стіл можна докоплектувати настінною поличкою , з роздіу "Поличики та стелажі". Або ж дозамовити поличку Бітл, яка зображена на даних фото.
Знаки якості:

Характеристики:
Матеріал : ЛДСП
Колір: Алюміний
Напрямні: телескопічні
Габаритні розміри:
Особливості:
Товщина плити 18 мм
Стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
Для забезпечення міцності столу він облаштований поперечною планкою, що надає йому можливість більшого навантаження, унеможливлює шатання столу та надає жорсткості конструкції
Велика робоча поверхня де достатньо місця для миші, клавіатури та додаткових аксесуарів.
Підставка для монітору на якій ви можете легко використовувати 2 монітори для роботи або ігор
Простір під столом забезпечує достатню свободу рухів вашим ногам
Шухляда та дві відкриті полички дозволяють розмістити безліч канцелярських аксесуарів
Шухляда на телескопічних направляючих
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Особливості | Підсвічування |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 18 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Світло-сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл Банні СOLLECTION RGB з підсвіткою Алюміний»