Подарунок



11 880 ₴
Кутовий стіл Данте Modern з підсвіткою ідеально підійде Вам, якщо ви працюєте вдома або любите проводити вільний час за комп'ютером. Він складається з просторої робочої поверхні з великою кількістю місця для зберігання речей.
Цей комп'ютерний стіл виготовлений із високоякісної ЛДСП, що робить його міцним, довговічним . Стіл для ПК ідеально підходить для вузьких офісів, дитячих кімнат, кімнат з обмеженим простором або навіть для тих випадків, коли ви хочете повністю використати наявний простір! Крім того, у столі є 3 шухляди, відкрита секція для системного блоку та надбудова для того щоб поставити монітор комп'ютера. Ви можете зберігати свої робочі матеріали, такі як книги, папки та інші корисні речі, в порядку та під рукою. Цей стіл легко чистити вологою ганчіркою.
Знаки якості:

Характеристики:
Підсвітка : є
Матеріал : ЛДСП
Колір: Білий
Напрямні: телескопічні
Габаритні розміри:
Особливості:
В комплект до столу входить RGB підсвітка
Товщина плити 18 мм
Стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
Для забезпечення міцності столу він облаштований поперечною планкою, що надає йому можливість більшого навантаження, унеможливлює шатання столу та надає жорсткості конструкції
Велика робоча поверхня де достатньо місця для миші, клавіатури та додаткових аксесуарів.
Підставка для монітору на якій ви можете легко використовувати 2 монітори для роботи або ігор
Простір під столом забезпечує достатню свободу рухів вашим ногам
Блок шухляд дозволяє розмістити безліч канцелярських аксесуарів
Шухляди на телескопічних направляючих
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Особливості | Підсвічування |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Товщина | 18 мм |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | кутова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сучасний комп'ютерний кутовий стіл Данте Білий»